Služby

Prezentace a konzultace

Nabízíme prezentace systému COMES OEE u vás v podniku. Aplikaci vysvětlíme a ukážeme Vám příklady nasazení u výrob obdobných té vaší. Požádat o prezentaci můžete vyplněním formuláře níže.

COMES OEE je osvědčeným řešením u řady podniků, kterým pomáhá ve vyhodnocování celkové efektivity výroby!

Projekt monitoringu výroby a OEE

Zavedení a provádění projektu OEE nekončí jen s nákupem software. Po zahájení projektu OEE budou směřovat další aktivity k úspěchu nasazení COMES OEE. Jako výsledek projektu OEE získáte klícovou KPI - celkovou efektivitu zařízení pracujících ve Vaší výrobě. To může mít zásadní pozitivní dopad na Vaše podnikání.

COMPAS odborníci na Vás provedou celým procesem, přípravou, instalací i využíváním COMES OEE, abyste získali co nejvíce přínosů z projektu OEE. Tým COMPAS Vám pomůže s realizací projektu OEE.

Semináře

Pro naše zákazníky organizujeme pravidelné semináře. Pokud máte zájem, napište nám a můžeme Vás zařadit na nejbližší seminář. Prezentace a semináře jsou bezplatné. Požádat můžete vyplněním formuláře dole.

Níže najdete semináře a výstavy o celkové efektivitě zařízení, kde mj. představíme také COMES OEE:

Požádat o kalkulaci

Zaujala vás aplikace COMES OEE ? Rádi vám předložíme bezplatnou kalkulaci pro vaši firmu. Napište nám svůj kontakt a my se s Vámi obratem spojíme a probereme Vaše požadavky a navrhneme vhodné řešení.